Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych - Klauzula informacyjna

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to - Polityka cookies

Jaką odmianę wybrać?

W Agro-Sieć Sp. z o.o. zwracamy szczególną uwagę na to, aby oprócz wysokiego potencjału plonowania i wysokiej jakości - materiał siewny, który oferujemy był jak najlepiej dostosowany do zróżnicowanych warunków glebowych, klimatycznych i agrotechnicznych.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, co do zasadności stwierdzenia, że siejąc kwalifikowany materiał siewny, tworzymy solidne fundamenty do uzyskiwania jak najwyższych plonów.

Dzięki starannej kontroli plantacji, zastosowaniu najnowszych technologii w przygotowywaniu nasion oraz użyciu najlepszych zapraw nasiennych - gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego materiału siewnego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zbóż ozimych dostępnych w naszej ofercie. Życzymy Państwu udanych wyborów i wysokich zbiorów!

     

Zespół Agro-Sieć