Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych - Klauzula informacyjna

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to - Polityka cookies

Nasze aktualności

Nasiona Kujawskie z prestiżowym Godłem Najwyższa Jakość Quality International 2021!

Z największą radością pragniemy Państwa poinformować, iż kwalifikowany materiał siewny Nasiona Kujawskie został wyróżniony prestiżowym  Godłem Najwyższa Jakość Quality International 2021 w kategorii QI Product – produkt najwyższej jakości.

Zobacz więcej

NASIONA KUJAWSKIE – oczekuj więcej…

Podstawowym celem firmy Agro-Sieć jest dostarczenie klientom artykułów do produkcji rolnej najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku materiału siewnego zbóż.
Marka Nasiona Kujawskie dostarcza kwalifikowany materiał siewny, który jest początkiem każdej produkcji rolnej, a jego dobór i jakość mają ogromny wpływ na osiągniecie w gospodarstwie rolnym wysokich plonów najlepszej jakości.
Zobacz więcej

Wybierz MISTRZÓW PLONOWANIA! - nowa promocja dla Klientów!

Kup kwalifikowany materiał siewny z portfolio Nasion Kujawskich i wygraj NAGRODĘ MARZEŃ! Sprawdź szczegóły Promocji!

Zobacz więcej

Wirtualne Dni Pola Agro - Sieci 2020 z Demo Farmy w Siemoniu!

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia relacji z Wirtualnych Dni Pola Agro-SIeci 2020, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa w naszej Demo Farmie w Siemoniu.

Zobacz więcej

Jaką odmianę wybrać?

Decyzja o tym jaką odmianę rośliny uprawnej wybrać do swojego gospodarstwa nie należy do najłatwiejszych. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ze ma ona  często decydujący wpływ na sukces ekonomiczny prowadzonej produkcji.

Zobacz więcej

Jak wygląda produkcja kwalifikowanego materiału siewnego w Agro-Sieci?

Każdy z etapów wytwarzania dobrej jakości nasion jest procesem kosztownym i pracochłonnym, ponieważ juz sama produkcjia i przygotowanie materiąłu siewnego wymagają odpowiedniego zaplecza technicznego i magazynowego. Ważny jest również dostę do rozbudowanej infrastruktury technicznej do czyszczenia, zaprawiania, magazynowania oraz dystrybucji nasion.

Zobacz więcej